okul güvenliği

Okul Güvenliği haberleri ve son dakika gelişmelerine ait tüm haberleri listeleyin.

Marmaris'te okul güvenliği ve asayiş tedbirleri görüşüldü
Marmaris’te okul güvenliği ve asayiş tedbirleri görüşüldü
Okul güvenliği kapsamında Muğla'da silah sahiplerine SMS'li uyarı
Okul güvenliği kapsamında Muğla’da silah sahiplerine SMS’li uyarı
Seydikemer'de okullarda huzur ve güvenlik için işbirliği
Seydikemer’de okullarda huzur ve güvenlik için işbirliği
İçişleri Bakanı Çiftçi, 81 ildeki okullarda ve çevrelerinde uygulanacak güvenlik tedbirlerini açıkladı
İçişleri Bakanı Çiftçi, 81 ildeki okullarda ve çevrelerinde uygulanacak güvenlik tedbirlerini açıkladı
Vali Akbıyık ilçe kaymakamları ile okul güvenliği toplantısı yaptı
Vali Akbıyık ilçe kaymakamları ile okul güvenliği toplantısı yaptı
Datça'da sene sonu eğitim toplantısı yapıldı
Datça’da sene sonu eğitim toplantısı yapıldı
Menteşe'de zehirli engerek okul bahçesinde görüldü
Menteşe'de zehirli engerek okul bahçesinde görüldü
Dijital Risklere Karşı Okullarda Yeni Önlemler: Bakan Tekin Duyurdu
Dijital Risklere Karşı Okullarda Yeni Önlemler: Bakan Tekin Duyurdu
Ula'da okul güvenliği toplantısı yapıldı
Ula'da okul güvenliği toplantısı yapıldı
Seydikemer'de okul güvenliği toplantısı düzenlendi
Seydikemer’de okul güvenliği toplantısı düzenlendi
Muğla'da okul güvenliği için 'Sıfır tolerans' dönemi
Muğla’da okul güvenliği için 'Sıfır tolerans' dönemi
Menteşe'de Okulların Etrafında Sıkı Güvenlik Önlemleri
Menteşe’de Okulların Etrafında Sıkı Güvenlik Önlemleri
Gaziantep'te lise önünde kurusıkı tabancalı saldırı paniği
Gaziantep'te lise önünde kurusıkı tabancalı saldırı paniği
CHP Muğla İl Başkanlığı'ndan okul güvenliği açıklaması
CHP Muğla İl Başkanlığı’ndan okul güvenliği açıklaması
Köyceğiz'de okul güvenliği tedbirleri görüşüldü
Köyceğiz’de okul güvenliği tedbirleri görüşüldü
Vali Akbıyık başkanlığında 'Okul Güvenliği' toplantısı yapıldı
Vali Akbıyık başkanlığında ‘Okul Güvenliği’ toplantısı yapıldı
Muğla'da okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi
Muğla'da okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi
CHP Fethiye İlçe Başkanlığı, 'Okullarımız yeterince denetlenmiyor'
CHP Fethiye İlçe Başkanlığı, 'Okullarımız yeterince denetlenmiyor'
Okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi
Okul güvenliği toplantısı gerçekleştirildi
2. dönem öncesi okul güvenliği toplantısı yapıldı
2. dönem öncesi okul güvenliği toplantısı yapıldı
Vali İdris Akbıyık Başkanlığında Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Vali İdris Akbıyık Başkanlığında Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
SEYDİKEMER'DE OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SEYDİKEMER’DE OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
1