Seydikemer Yörük Kızı'nı bağrına bastı 

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili adayı Özlem Balcı, doğup büyüdüğü ilçe Seydikemer'de seçim çalışmalarına esnaf ve vatandaş ziyaretiyle başladı. Seydikemer ilçesinde ilk olarak STK temsilciliklerini ziyaret eden Balcı, daha sonra kent merkezinde esnafı ziyaret ederek esnaftan destek istedi. Ziyaretinde Yörük kızı Özlem Balcı'ya, MHP Seydikemer ilçe başkanı Mehmet Arıç, MHP Fethiye ilçe başkanı Osman Cura ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili adayı Özlem Balcı, seçim çalışmaları kapsamında doğum yeri Seydikemer ilçesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek destek istedi. Seçim çalışması kapsamında ilk olarak Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli’yi, Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Harun Sağır’ı, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu’nu, Seydikemer Süt Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Tokmak’ı, Seydikemer Muhtarlar Odası Başkanı Mehmet Güven’i ziyaret etti. Ziyarette Balcı’ya, MHP Seydikemer ilçe başkanı Mehmet Arıç, MHP Fethiye ilçe başkanı Osman Cura, MHP’nin bölgedeki duayen isimlerinden Cengiz Çay ve belediye meclis üyeleri Mustafa Tanır, Zeki Yanatma ve Yusuf Bağırcı eşlik etti. 
Oldukça samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerin akabinde kent merkezinde esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden milletvekili adayı Özlem Balcı, vatandaşlar tarafından gördüğü ilgi ve alaka karşısında oldukça mutlu oldu. 
STK ve oda temsilcilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Balcı, “İnşallah Türkiye Büyük Millet Meclisinde ilçemi ve ilimi en iyi şekilde temsil edeceğim. Yeter ki içinizden birisi olan bu Yörük kızına güvenin” dedi. 
MHP’li milletvekili adayı Özlem Balcı, günün son programında da Seydikemer Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel Kadir gecesi iftar programına katılarak vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.
 

Bakmadan Geçme