Seydikemer Yeni Bir Sosyal Tesise Daha Kavuşuyor

Seydikemer'in Kumluova Mahallesi'nde Çok Amaçlı Sosyal Tesisin yapımına başlandı. Sosyal Tesisteki çalışmaları yerinde inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli 'Tarımıyla, turizmiyle, kültürüyle ilçemizin değerli mahallelerinden Kumluova Mahallemize Sosyal Tesis kazandırmak için çalışmalara başladık' dedi.

  • 572

Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, mahallelerden gelen talepleri tek tek yerine getirilmeye devam ediyor. Başkan Akdenizli’nin talimatları doğrultusunda daha önce Karadere, Paşalı, Dodurga, Çatak ve Bekçiler Mahallelerine Çok Amaçlı Sosyal Tesis yapılmıştı. Son olarak Kumluova Mahallesine Çok Amaçlı Sosyal Tesis yapılması için çalışmalar başladı. İhaleyi alan firmayla sözleşme imzalanmasının ardından Sosyal Tesisin temeli atıldı. Çok Amaçlı Sosyal Tesisin 90 gün içinde tamamlanması hedefleniyor. 

Seydikemer Yeni Bir Sosyal Tesise Daha Kavuşuyor
Çok Amaçlı Sosyal Tesisteki çalışmaları incelemek için Kumluova Mahallesini ziyaret eden Başkan Akdenizli’ye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, Belediye Meclis Üyeleri Harun Hıra, Hakan Büyükaydın, Ramazan Akbal, Yusuf Bağırcı ve Mustafa Tanır eşlik etti. Mahalle Muhtarı Hilmi Deniz’in de yer aldığı ziyarette Başkan Akdenizli, yetkililerden bilgi aldı. 

Seydikemer Yeni Bir Sosyal Tesise Daha Kavuşuyor
Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Kumluova’da sosyal tesis için inşaat çalışmalarının başladığını söyledi. Başkan Akdenizli; “Tarımıyla, turizmiyle, kültürüyle ilçemizin değerli mahallelerinden Kumluova Mahallemize Sosyal Tesis kazandırmak için çalışmalara başladık. Kumluova Mahalle halkımıza daha önce söz vermiştik. Bölgemizin en büyük Çok Amaçlı Sosyal Tesisini burada yapacağız. Burası sadece bir düğün salonu değil aynı zamanda Pazar yeri ve otopark olarak da kullanılacak. Kumluova’mıza, Seydikemer’imize hayırlı olsun” diye konuştu.

Seydikemer Yeni Bir Sosyal Tesise Daha Kavuşuyor
Kumluova Mahalle Muhtarı Hilmi Deniz; “Seydikemer Belediye Başkanımız B. Önder Akdenizli bize söz vermişti, bu sözünde de durdu. Şu anda temelimiz atıldı. Halkım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bakmadan Geçme