Otgöz 'Muğla Büyükşehir Belediyesini Kazanacağız'

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, Dalaman'da yaptığı açıklamada 'Hedefimiz Muğla Büyükşehir Belediyesini AK belediyecilikle buluşturmak' dedi.

  • 1197

Dalaman’da STK temsilcilerini, Oda Başkanlarını, taksicileri, minibüs şoförlerini de ziyaret eden AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz toplantılarına ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Otgöz; “Muhtarlarımızın ve hemşerilerimizin ortak talep ve şikâyetlerinin, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin görev alanı olan imar, yol, çevre ve içme suyu kaynaklı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanarak sorunlar çözülecek.” Dedi.

Milletvekili Otgöz açıklamasında Muğla’da 7 olan belediye başkanlık sayılarını artıracaklarını belirterek şunları kaydetti;

“Maalesef asli işlerini yapmayan Muğla Büyükşehir Belediyesi hemşerilerimizi mağdur etmektedir. Daha önce 3 olan AK Parti Belediyesi’ni Cumhur İttifakı ile 7’ye çıkarmıştık. Önümüzdeki yerel seçimlerde bu sayıyı hemşerilerimizin desteği ile daha da artıracağız.

AK Belediyecilikle yönetilen ilçelerde vatandaşlarımız belediye hizmetlerinden oldukça memnunlar. Gerek hizmet gerek yatırım anlamında açık ara fark atıyoruz.
Bunu gören diğer ilçelerimizdeki hemşerilerimiz de AK Parti’ye teveccüh gösteriyor ve oy verme eğilimini değiştiriyor.

Biz hemşerilerimize mahcup olmayacağız. Onlara hak ettiği hizmeti verme gayretindeyiz. Biz hiç bir siyasi görüşü dışlamadan tüm hemşerilerimizi dinliyor, ayrım yapmaksızın hizmet veriyoruz.
Aşkla, şevkle “Memleket işi gönül işi”, “Yaparsa yine AK Parti yapar” şiarı ile kutlu yürüyüşümüze devam ediyoruz.

Biz AK Parti olarak, geleceğimizi planlarken, Ülkemizi Atatürk’ün hedef koyduğu muasır medeniyetler seviyesinin üstüne taşırken, Atatürk’ün Partisi olduğunu söyleyen CHP’nin, milletimize önüne koyduğu hedef ve vizyon ise kaos, iç çekişmeler, kaset savaşları, değişim tartışmaları.
Halkımız bu CHP zihniyetini yakından takip ediyor ve CHP’den uzaklaşıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde önümüzdeki yerel seçimlerden de başarı ile çıkacağımıza inancımız tamdır. 21 yıldır girdiğimiz tüm seçimleri kazandığımız gibi bu seçimleri de alacağız.”
 

Bakmadan Geçme