KAYMAKAM KARAMAN, MUHTARLAR İLE DEPREMZEDELER İÇİN İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Ülkemizde yaşanan deprem felaketi ardından Fethiye ilçesine intikal eden depremzedeler için yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında muhtarlarımız ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

KAYMAKAM KARAMAN, MUHTARLAR İLE DEPREMZEDELER İÇİN İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kaymakam Karaman, İlçemize intikal eden depremzedeler için Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü’nde Talep Kabul Merkezi’nin kurulduğunu ve burada Fethiye Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Sosyal Hizmet Merkezi ve İŞKUR Fethiye Hizmet Merkezi tarafından yardım masalarının kurulduğunu depremzede vatandaşlarımızın tüm ihtiyaç ve sorunlarının bu noktadan hızlı bir şekilde çözüldüğünü belirtti. Kaymakam Karaman, İlçeye gelen depremzede vatandaşların mutlaka Talep Kabul Merkezine başvuru yaparak kayıt yaptırmaları gerektiğini belirterek muhtarlardan da bu konuda gelen vatandaşların Talep Kabul Merkezi’ne yönlendirilmesi hususunda yardımcı olmalarını istedi.

Kahramanmaraş merkezi 10 ili etkileyen deprem felaketinin yaşandığı günden başlayarak bugüne kadar yapılan çalışmalar ve yardımlar hakkında detaylı bilgi veren Kaymakam Karaman, muhtarlara da verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Bakmadan Geçme