CHP'Lİ GENÇLERDEN BAŞKAN KOYUNCU'YA NEZAKET ZİYARETİ

CHP'li gençler, CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu'yu ziyaret etti. Görüşmede, Koyuncu'nun yanı sıra, CHP Fethiye Belediye Meclis Üyesi Miraç Efe Doğan, Turhan Doğu ve çok sayıda partili yer aldı

CHP'Lİ GENÇLERDEN BAŞKAN KOYUNCU'YA NEZAKET ZİYARETİ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan Koyuncu, “Belediye meclis üyemiz Miraç Efe Doğan ve değerli Turhan Doğu ve Tuğçe Doğu ile çok sayıda arkadaş bizi ziyaret ettiler. Deprem dolayısıyla çalışmalarımız olduğu için çeşitli ziyaretlerimiz aksamıştı. Yavaş yavaş normale döndükçe ziyaretlerimiz artacak. Ekibimizi güçlendirmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Bayrağı bizden teslim alacak arkadaşlarımız burada. Hayırlısıyla partimiz büyüyerek devam edecek. Önümüzdeki seçim zorlu geçecek. Bununla ilgili ne kadar genişlersek o kadar iyi. Cumhuriyet Halk Partisi’nde küslük, kavga, gürültü gibi şeyler olmayacak. Bunun için elimizden geleni yapacağız” dedi. 

Doğu, “Cumhuriyet Halk Partisindeki hiçbir makam, ne bize ne de hiç kimseye ait değildir” 

CHP’li gençler adına konuşan Turhan Doğu ise konuşmasına depremde hayatını kaybedenleri anarak başladı. Doğu, devamla şöyle konuştu: 

“Bu kriz vesilesiyle de, hem burada, hem bölgede, lojistik ve fizik desteği sağlayan ilçe yönetimine ve Gençlik Kolları Başkanlığı’na yürekten teşekkür ediyorum. Kendileri günlerce oradaydı. Bu organizasyonu sağlayan ilçe yönetimine de teşekkür ederim. Her zaman söylediğimiz gibi dünya siyaseti değişiyor. Artık ayrıştırıcı söylemler değil, birleştirici söylemlerin olduğu, insanları farklılıklarıyla kabul eden anlayışların bir noktaya geldiği dünyada yaşıyoruz. Bu bağlamda, Cumhuriyet Halk Partisi de Cumhuriyet’in en temel kurumlarından birisidir, Cumhuriyet’in garantörüdür. Cumhuriyet Halk Partisindeki hiçbir makam, ne bize ne de hiç kimseye ait değildir. Cumhuriyet Halk Partisi bir bayrak yarışıdır. Bizler bugüne kadar evimizdeydik, bundan sonra da evimizde olacağız. İlçe yönetimime, gençlik kollarıma ve tüm yöneticilerime buradan bir kez daha söylemek istiyorum; üstümüze düşen görev ne ise şu an burada olan ve olmayan arkadaşlarımızla beraber yapmaya hazırız, tıpkı bugüne kadar yaptığımız gibi…” 

CHP'Lİ GENÇLERDEN BAŞKAN KOYUNCU'YA NEZAKET ZİYARETİ
CHP'Lİ GENÇLERDEN BAŞKAN KOYUNCU'YA NEZAKET ZİYARETİ
CHP'Lİ GENÇLERDEN BAŞKAN KOYUNCU'YA NEZAKET ZİYARETİ

Bakmadan Geçme