Blog

Blog

Blog Haberleri

SEYYAH ÖMER, KÖPEĞİ YOLDAŞ İLE FETHİYE’DE

2 yıl önceki Ege ve Akdeniz’deki yangın felaketlerinin ardından doğa ve yeşil için uzun bir yürüyüş başlatan ‘Seyyah Ömer’ lakaplı Ömer Özer, geldiği Muğla Fethiye’den sonra Uşak ve İç Anadolu’ya doğru yürüyecek.  “81 İl 81 Fidan Ormanlar İçin Yürüyorum” diyerek yollara düşen ‘Seyyah Ömer’ lakaplı Ömer Özer, macerasına ortak olan ‘Yoldaş’ adlı köpeği ile birlikte geldiği Antalya’dan Antik Likya Yolu’nu yaklaşık 2 ayda tamamlayıp, Muğla Fethiye’ye geldi. 

KAYMAKAM BALCI’DAN BAŞKAN TUGAY’A ZİYARET

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, Fethiye Turizm Danışma Bürosu Şube Müdürü Saffet Dündar ile İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şube Başkanı İlkay Tugay ve yönetimini ziyaret etti.

FETHİYE KONSER ETKİNLİKLERİ

Fethiye konser seçenekleri ile sizlere kusursuz hizmetler sunan bir mekân keşfetmeye ne dersiniz? O halde BarBunn Bistro’da sizi bekleyen birbirinden özel seçeneklerin neler olduğuna daha yakından bir göz atalım. İşte Fethiye’de konser dendiğinde akla gelen ilk mekân olan BarBunn Bistro’da unutulmaz anlar ile alakalı detaylar!

FETHİYE CANLI MÜZİK MEKANI SEÇİMİ İLE EŞSİZ DAKİKALAR

Fethiye canlı müzik mekanları arasından seçim yaparak eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Sevdikleriniz ile en güzel şekilde eğlenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. BarBunn Bistro kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve kusursuz hizmetleri sunmaktadır. Canlı müzik deneyimi elde etmek istiyor ve Fethiye’de keyifli dakikalar geçirmek için BarBunn Bistro’yu tercih edebilirsiniz.

Fethiye Alakart Restaurantlar

Fethiye alakart restaurantlar, Fethiye’ye tatile gelecek olan kişilerin ilgisini çeken ve araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Muğla’nın ve hatta Ege’nin en güzel tatil beldeleri arasında yer alan Fethiye’de birbirinden kaliteli alakart restaurantlar yer alır. Ancak hiçbir restaurantın BarBunn Bistro & A La Carte kadar kaliteli bir şekilde hizmet sunmadığını ifade etmemiz gerekir.

Toplam 5 haber.