• Haberler
  • Güncel
  • FIRTINANIN SAVURDUĞU ÇÖP KONTEYNERİ CADDEDE GEZİNTİYE ÇIKTI

FIRTINANIN SAVURDUĞU ÇÖP KONTEYNERİ CADDEDE GEZİNTİYE ÇIKTI

Amasya'da şiddetli fırtınanın etkisiyle caddede gezintiye çıkan çöp konteyneri, vatandaşları peşinden koşturdu. Kenara çektikleri firari konteynerin yeniden hareketlenmesine şaşıran vatandaşlar 'Sanki otobüse binecek gibiydi' dedi.

  • 359
FIRTINANIN SAVURDUĞU ÇÖP KONTEYNERİ CADDEDE GEZİNTİYE ÇIKTI
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bir durağın kenarında duran çöp konteyneri fırtınanın etkisiyle yola doğru hareketlendi. O esnada bir süre önce yolcu indirmesi sonrasında yeniden hareketlenen halk otobüsünün peşinden sürüklendi. Bu durumu gören vatandaşlar devrilen çöp konteynerini kaldırıp kaldırımın kıyısına doğru çekti. Birkaç dakika sonra yine bir otobüs durağa geldi. Yolcuların inip binmeleri sonrasında harekete geçen otobüsün peşinden çöp konteyneri tekrar hareketlendi. Sürücülerin ve çevredekilerin şaşkın bakışları arasında önce yolun ortasına ardından karşıya geçti. Çevredekiler kazaya neden olmasından endişelendikleri çöp konteynerini tutup daha güvenli bir alana taşıdı. Tüm bu yaşananlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

“Sanki otobüse binecek gibiydi”

Firari çöp konteynerini ilk yakalayan Beyzanur Köse, “Baktım ki çöp konteyneri gidiyor. Hemen tutup müdahale ettik. Ayağımla da sabitlemeye çalıştım. Ama sonra yeniden hareketlenmiş. Çok şaşırdım” dedi.

Bakmadan Geçme