Uygur Kardeşler Marmaris'te Sahne Alacak

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin şarkılı interaktif komedisi 'Hey gidi günler' Marmarislilerle buluşuyor.

  • 724

Özel bir Organizasyon tarafından Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin Şarkılı İnteraktif Komedisi ’Hey Gidi Günler’ adlı oyun 17 Ağustos Perşembe günü Marmaris Amfi Tiyatro’da sahnelenecek. Saat 20.00’de başlayacak olan oyun için biletler internet üzerinden temin edilebilecek.

Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, “Bizim atmaya kıyamadığımız anılarımız var” sözü ile başladıkları gösterilerinde, yıllarca biriktirdikleri anıları albümlerden çıkarıp seyircilerine emanet ediyorlar. Doğdukları günden bu zamana kadar başlarından geçen acı – tatlı bütün anıları seyircileri ile paylaşıyorlar.

“Hey gidi günler” #HGG
Sosyal medyada eski fotoğraflar, videolar ve bunları anlatan anılar #tbt etiketi altında diğer kullanıcılara sunulmaya başlandı. Süheyl ve Behzat Uygur bu duruma kendilerine özgü bir şekilde yaklaşmışlar ve #HGG etiketini kullanmaya başlamışlar. Ve #HGG – Hey Gidi Günler buradan ortaya çıkmış.

Bu gösteride ayrıca anılar haricinde şarkılar da var. Şarkıları seslendiren müzisyen ve bir solist var. Çünkü her şarkının bir anısı, her anının da bir şarkısı var. Bu şarkıları seyirciler ile seslendiriyorlar.

En güzel bölüm “Atıyorum”
Seyirci ile interaktif bir şekilde gerçekleşen bu gösterinin en güzel bölümü ise seyircinin kendi anısını anlattığı bölüm. Bu bölümün adı “Atıyorum”. “Atıyorum” Seyircilerden bir ünlü ile ilgili anısını anlatmasını istedikleri kısım. Burada eğer seyircinin bir ünlü ile anısı yoksa ona atabilmesi için ünlü isimleri ve hikâyeyi Süheyl ve Behzat Uygur veriyor ve bu ünlüler ile ilgili bir anısı varmış gibi atmasını istiyorlar.

Bakmadan Geçme