• Haberler
  • Asayiş
  • Tatilci Vatandaş Kelebekler Vadisi Seyir Terasından Düştü

Tatilci Vatandaş Kelebekler Vadisi Seyir Terasından Düştü

Fethiye'de dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi'nin eşsiz manzarasını görmek için yaklaşık 300-350 metre yüksekliğindeki kayalıklara tırmanırken dengesini kaybeden vatandaş yaklaşık 10 metre yüksekten yere çakıldı.

  • 918

Fethiye’de dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi’nin eşsiz manzarasını görmek için yaklaşık 300-350 metre yüksekliğindeki kayalıklara tırmanırken dengesini kaybeden vatandaş yaklaşık 10 metre yüksekten yere çakıldı.

Olay öğleden sonra Ölüdeniz’de bulunan Kelebekler Vadisinde meydana geldi. Bayram tatili için Fethiye’ye gelen tatilci vatandaş manzarayı seyrederek fotoğraf çekmek için Kelebekler Vadisi Seyir terasına çıkmaya başladığı sırada yaklaşık 10 metre mesafeye geldiğinde dengesini kaybederek aşağıya düştü. Yüzünden, kolundan ve bacaklarından yaralanan vatandaşa ilk müdaheleyi Mahalle Afet Gönüllüleri, Jandarma Arama Kurtarma ekipleri ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi yaptı. Daha sonrasında ambulans ile hastaneye sevk edilen yaralı vatandaşın sağlık durumunun iyi olduğu, kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı öğrenildi.

ÖZEL HABER

Bakmadan Geçme