ŞÜPHELİLER HAKİM KARŞISINA ÇIKARILDI 

Fethiye'de meydana gelen ve 3 kişinin yaralandığı silahlı saldırı olayı ile ilgili olarak 4 şüpheli, hakim karşısına çıkarıldı. Gerçekleştirilen sorgulama sonucunda 2 kişinin tutuklandığı öğrenilirken, bir kişinin adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi. Bir şüpheli ise serbest bırakıldı. 

  • 1514
ŞÜPHELİLER HAKİM KARŞISINA ÇIKARILDI 
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Büro Amirliği ekipleri soruşturmayı derinleştirirken, yapılan operasyon sonucunda 4 kişiyi farklı adreslerde gözaltına almıştı. Gözaltına alınan şahıslar hakim karşısına çıkarılmak üzere adliyeye getirildi.
Tuzla Mahallesi eski SSK Hastanesi önünde meydana gelen silahlı saldırı sonucunda A.B., D.D. F.B  şahıslar yaralanmıştı. Saldırı sonucu yaralananlar Fethiye Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, Muğla KOM Şube Müdürlüğü Fethiye KOM Büro Amirliği ekipleri geniş kapsamlı soruşturma başlatmıştı. Devam eden ateşli silahla öldürmeye teşebbüs soruşturması kapsamında şüphelilerin yakalanmasına yönelik yapılan operasyonlar ile Ö.A., S.S.Ç (Suça Sürüklenen Çocuk) E.A, Y.K. ve S.A isimli şahısların; saklandıkları farklı adreslerde yakalanarak gözaltına alındı. 
Gözaltına alınan şahıslar emniyetteki ifade işlemlerinin tamamlanmasının ardından hakim karşısına çıkarılmak üzere Fethiye Adliyesi'ne getirildi. Tamamlanan sorgulamanın ardından Ö.A. ve S.S.Ç (Suça Sürüklenen Çocuk) E.A’nın tutuklandığı öğrenildi. Y.K. isimli şüphelinin adli kontrol şartıyla, S.A.’nın ise serbest bırakıldığı belirtildi.
 

ŞÜPHELİLER HAKİM KARŞISINA ÇIKARILDI 
ŞÜPHELİLER HAKİM KARŞISINA ÇIKARILDI 
ŞÜPHELİLER HAKİM KARŞISINA ÇIKARILDI 

Bakmadan Geçme