Son çalışmasına kendi eserinden başladı

İyi Parti Muğla Milletvekili Adayı Behçet Saatcı, son çalışmasına Fethiye Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü dönemde yapılmış olan Şehit Fethi Bey Parkı'ndan başlayıp Beşkaza Meydanı'nda bitirdi.

  • 456
Son çalışmasına kendi eserinden başladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yoğun bir katılımla gerçekleşen etkinlikte İyi Parti Muğla Milletvekili Adayı Behçet Saatcı’ya; İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları, Seydikemer İlçe Başkanı Sevgi Nurten Güler, il ve ilçe teşkilatlarının yönetim kurulu üyeleri, partililer ile vatandaşlar eşlik etti. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Milletvekili Adayı Saatcı, vatandaşlarla sohbet etti. Sorunları dinleyen ve projelerini anlatan Saatcı, ilgiyle karşılandı. 


Kalabalık bir grupla gerçekleştirilen yürüyüşte Türkiye’nin tarih yazacağını belirten İyi Parti Muğla Milletvekili Adayı Behçet Saatcı, yarın yapılacak seçimlerin önemin altını çizdi. Seçmenlerden sandığa gitmesi yönünde çağrıda bulunan Milletvekili Adayı Saatcı, kendisine gösterilen teveccühe teşekkür etti.


Beşkaza Meydanı’nda son bulan yürüyüşün ardından saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşımız söylendi. İyi Parti Muğla Milletvekili Adayı Behçet Saatcı konuşmasında, “Her şeyden önce isimsiz kahramanlara teşekkür ediyorum. Her ne kadar bizler aday olarak öne çıkıyor gibi gözüksek de aslında bu ülkenin tekrar parlamenter sisteme dönüşmesi, 2018'deki partili cumhurbaşkanlığı sisteminin yanlış olduğu ile ilgili ayrı bir mücadele veriyoruz. Bu mücadele, sisteme karşı olan bir mücadeledir. Bizim yazacak olduğumuz hikaye yeni bir sayfa açmaktır. Türkiye'yi 1923'teki fabrika ayarlarına tekrar geri döndürmektir. Atatürk'ümüzün kurduğu sistemi yerine tekrar oturtmaktır. Bu yüzden isimsiz kahraman olan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Tekrar ediyorum, sembol isimlerin hiçbir önemi yok. Milletvekili adayının kim olduğunun hiçbir önemi yok. Önemli olan tıkanan sistemin açılmasıdır” ifadelerini kullandı. 


İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları yaptığı açıklamada, “Canla başla çalışan tüm vekil adaylarıma çok teşekkür ediyorum. Sadece biz değil, onlarında destekleriyle buralara geldik. 7 vekil adayımız var. 7'si de canla başla çalıştı. Biz Pazartesi sabahı güneşin doğuşunun daha parlak olacağını, bu ülkenin kurtulacağını, ucube sistemin biteceğini ve vekil olarak da başkanımızı Ankara'ya göndereceğimize yüzde bir milyon eminim. Bunu emin olarak görmeyen arkadaşlara da buradan cevabım olsun biz Behçet Başkan'ımızı Ankara'ya gönderiyoruz” şeklinde konuştu. 


İyi Parti Seydikemer İlçe Başkanı Sevgi Nurten Güler açıklamasında, “Herkese çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu günlerde bize yardımcı olan herkese tek tek teşekkür ediyorum. Bugün bayraklarımızı kaldırarak anlamlı bir yürüyüş gerçekleştirdik. Pazartesi günü her şey çok güzel olacak. “İyi partinin tüm kadınlarına teşekkür ediyorum. Çok özveriyle çalıştılar. Bu seçim çalışmalarında bence en büyük eforu kadınlar sarf etti. Başarıyı da hak ettiler” dedi. 


İyi Parti Muğla Milletvekili Adayı Ayfer İlhan Öçer, “Seçim çalışmaları çok güzel geçti. İyi Parti’nin 7 adayı sahada canla başla çalıştık. Sıra kaygısı gözetmeksizin birinci parti olabilmesi için ve Muğla ülkemizde tarih yazacak. Bunun için hepimiz uğraştık. İnandık başaracağız” diye konuştu. 


İyi Parti Fethiye Kadın Politikaları Başkanı Hülya Yörenti de “Seçim döneminde Fethiye ve Seydikemer’de çok çalıştık. Bu süre zarfında motivasyonumuzu hiç bozmadan kapı kapı gezdik. Genel Başkanımız Meral Akşener’in selamlarını ilettik. Burada benimle birlikte çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, iyi ki varlar. Bu kadınların seçimi olacak” açıklamalarında bulundu.

 

Son çalışmasına kendi eserinden başladıSon çalışmasına kendi eserinden başladı

Bakmadan Geçme