Söğüt'ten SED Medya'ya Ziyaret

Avukat Yudum Söğüt SED Medya'yı ziyaret ederek yazdığı kitabını SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener'e hediye etti.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Limited  Şirkette Müdür Ve Hukuki Sorumluluğu kitabının yazarı Avukat Yudum Söğüt SED Medya’yı  ziyaret etti. Sıcak sohbet eşliğinde geçen ziyaretin sonrasında Söğüt kitabını, SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’e hediye etti.
BU BENİM İLK ESERİM,  DEVAMI DA GELECEKTİR
Yazdığı kitapla ilgili konuşan Avukat Yudum Söğüt, ’’Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi Özel Hukuk tezli yüksek lisans mezunuyum.6-7 yıldır Fethiye’de avukatlık yapmaktayım. Tezli yüksek lisansımı bitirmek için tez konusuna ihtiyacım vardı. Limited Şirkette Müdür ve  Hukuki Sorumluluğu adlı konuyu seçtim. LTD şirketi ülkemizde çok yaygın durumda olduğu için bu konuda çalışmak istedim. Bunu da kitap olarak basımını yaptık. Bu kitabı da SED Medya’ya gelip taktim etmek istedim. LTD şirketi kuruluşu, organları ve işleyişi ile ilgilidir. Aynı zamanda Yargıtay kararlarının da incelendiği bir kitaptır. Umarım kitabım faydalı olur. Bu benim ilk eserim. Devamı da gelecektir’’ dedi.
SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener hediyeyi kabul ederek Avukat Yudum Söğüt’e başarılar diledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN