Seydikemer Esnaf Odası'nın yeni başkanı belli oldu

Seydikemer Belediye Başkan aday adayı olmak için görevinden istifa eden Harun Sağır'ın yerine Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı görevine Mehmet Alaşan geldi.

  • 934

SSeydikemer Belediye Başkan aday adayı olmak için görevinden istifa eden Harun Sağır’ın bıraktığı Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı görevine Mehmet Alaşan geldi. Bugüne kadar çok emek verdiğini vurgulayan Alaşan, “Yönetim kurulunun verdiği karar doğrultusunda oy birliğiyle bu göreve geldim” dedi.

Konuşmasına devam eden Alaşan, “Kuruluşundan bugüne özveriyle çalışıp emek verdiğimiz ve başkan yardımcılığı görevini üstlendiğim Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odasında, Harun Sağır’ın başkanlık görevinden istifa etmesi üzerine, görevime Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı olarak devam edeceğimi siz değerli esnaflarıma bildiriyorum.

Bugüne kadar çok emek verdik. Yönetim kurulunun verdiği karar doğrultusunda 06.12.2023 tarihinde yapılan olağan Yönetim Kurulu toplantısında oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım.

Başladığım yeni görevimin öneminin bilincinde olarak bugünden sonra da her şeyin iyi devam etmesi ve daha iyi olması için elimizden geleni yapıp esnaflarımızın huzur ve refahı için tüm gücümüzle çalışacağımıza içinizden biri ve bu şehrin evladı olarak söz veriyorum” dedi.

Seydikemer Esnaf Odası'nın yeni başkanı belli oldu

Seydikemer Esnaf ve Sanatkârlar Odası Görev Dağılımı:
Oda Başkanı: Mehmet Alaşan
Başkan Vekili: Osman Alagöz 
Yönetim Kurulu Üyeleri:
Eşref Yaylalı
Muammer Oğuş
Hayriye Kanlıoğlu
Osman Bozkurt 
Durmuş Sayran
Niyazi Yavuz
Gökhan Karadere
Denetim Kurulu Üyeleri:
Ünver Can
Kadir Özbek
Hasan Ekinci
 

Bakmadan Geçme