• Haberler
  • Asayiş
  • Sahneye sarhoş çıktı, halk çıldırdı! Antalyalı bunu unutmaz! 

Sahneye sarhoş çıktı, halk çıldırdı! Antalyalı bunu unutmaz! 

Ünlü şarkıcı dün akşam Antalya'da sahne aldı. Sahne öncesi ve sahnesi sırasında aşırı alkol kullanan şarkıcı sevenleri tarafından tepkiye neden oldu. Seyirciler ünlü şarkıcının sahneden inmesini istedi. Ünlü şarkıcı ise 'Bir daha gelirsem namertim' şeklinde tepkisini dile getirdi. 

  • 1041
Sahneye sarhoş çıktı, halk çıldırdı! Antalyalı bunu unutmaz! 
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Dün akşam Antalya'da sahneye çıkan şarkıcı Nev, alkolün etkisinden dolayı şarkıları söylemediği gerekçesiyle seyircilerin tepkisini çekti. Seyircilerin "İn ağabey aşağı" demesinin üzerine sinirlenen Nev "Çok özür dilerim, bir daha gelirsem namert çocuğuyum" dedi. Seslerin yükselmesiyle Nev ve seyirciler arasında tartışma çıktı.

Sahneye sarhoş çıktı, halk çıldırdı! Antalyalı bunu unutmaz! 

Şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Nev'in dün akşam Antalya'da verdiği konserde olay çıktı. Sahneye alkollü şekilde çıktığı iddia edilen Nev'in şarkıları okuyamamasından rahatsız olan seyirciler tepki gösterdi. Konuşmakta dahi zorlanan şarkıcı, görevli yardımıyla sahneden indirildi.

"HER ŞEYİN PARASINI BEN ÖDEYECEĞİM"
Antalya'daki bir mekanda sahneye çıkan Nev'in alkollü olduğu ve şarkıları söyleyemediği iddia edildi. Şarkıcının performansından rahatsız olan seyirciler "İn ağabey aşağı" diyerek tepki gösterdi. Araya giren görevli ise şarkıcıyı uyarırken tartışma büyüdü. Seyircilerden özür dileyen Nev, "Çok özür dilerim, bir daha gelirsem namert çocuğuyum" dedi. Görevlinin yardımıyla sahneden inmeye çalışan Nev, "Her şeyin parasını ben ödeyeceğim" derken bir kişinin "Terbiyesiz" diye bağırmasıyla geri dönerek tepki gösterdi.

Bakmadan Geçme