• Haberler
  • Siyaset
  • Saatcı: Çıktığım Hiç Bir Yoldan Geri Adım Atmadım!

Saatcı: Çıktığım Hiç Bir Yoldan Geri Adım Atmadım!

Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, rakipleri tarafından yapılan algı oyunlarıyla ilgili bir vatandaşın sorusunu cevaplandırdı.Vatandaşın 'Başkanım, seçime bir hafta kala çekileceğiniz dedikodusu yapıp milletin aklını karıştırıyorlar. Biz inanmıyoruz da, sizden de duymak istiyoruz' sorusuna Saatcı net cevap verdi. Seçimi kaybetme korkusu yaşayanların her seçim öncesinde böyle söylemler geliştirerek aciziyetlerini ortaya koyduğunu söyleyen Saatcı, 'Allaha şükürler olsun şimdiye kadar çıktığımız hiçbir yoldan geri adım atmadık. 1 Nisan'dan sonra da Sizlere hizmetkârlık yapmaya devam edeceğiz' dedi.

  • 511

Seçim çalışmalar kapsamında mahalle toplantılarına Karagedik Mahallesi'nde devam eden eski Fethiye Belediye Başkanı ve İyi Parti Adayı Behçet Saatcı, burada yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda Fethiye’de hayata geçirdiği hizmetleri ve yeni dönem projelerini anlattı. Toplantının soru cevap bölümünde bir vatandaş, Saatcı'nın rakipleri tarafından ortaya atılan "çekilecek" iddialarını gündeme taşıdı. Vatandaşın; "Ortalıkta sizin seçime 1 hafta kala çekileceğiniz şeklinde söylentiler dolaşıyor. İnanmıyoruz, ama sizden de duymak istiyoruz" demesi üzerine Fethiye Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, vatandaşlarda iftiralara ve algı oyunlarına inanmayın uyarısında bulundu.
Vatandaşlar 2019 büyükşehir seçiminde yaşananları da örnek vererek anlatan Saatcı, “Oyun aynı oyun, senaryo aynı senaryo. Önce “Ak Parti'ye geçecek” diye söylenti çıkardılar, sonra da “aradan Ak Parti çıkacak” diye algı oyunları yaptılar. Şimdi yine aynı şeyi tekrar etmeye, yeniden yapmaya çalışıyorlar. Ama Muğla’da sergiledikleri oyunlar, bu defa Fethiye’de tutmayacak” dedi.

 

Saatcı: Çıktığım Hiç Bir Yoldan Geri Adım Atmadım!


CHP Genel Başkanı Özgür Özel'le aday açıklamalarından önce yaptığı görüşmeyi de anlatan Behçet Saatcı, ilginç açıklamalarda bulundu. Saatcı, "CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel beni aradı. Fethiye'nin adayının belirleneceği Cuma günü, cuma namazı sonrasında.. Şöyle ki; "Başkanım biz sıkıştık, CHP'den Fethiye'de kimi aday yapalım" diye bana soruyor… Herneyse ben bir şeyler söyledim. Şu arkadaşımız olursa şöyle olur, bu arkadaşımız olursa böyle olur..Tamam dedi ama benim dediğimi de yapmadı.” dedi. 

Bakmadan Geçme