Pandemi tedbirleri altında kutlandı

İlk Adım Kreş ve Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı pandemi tedbirleri altında coşkuyla kutladı. Kutlama programı renkli görüntülere sahne olurken öğrenciler şiirler okudu, şarkılar söyledi ve dans gösterileri sundu.

  • 803
Pandemi tedbirleri altında kutlandı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlk Adım Kreş ve Anaokulunda gerçekleşen etkinliğe Okul Müdürü Feyza Koç, Müdür Yardımcısı Derya Kaptan, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Öğretmenlerin hazırladığı programda minik öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladı. Renkli görüntülere sahne olan kutlamada öğrenciler şiirler okudu, şarkılar söyledi ve dans gösterileri gerçekleştirdi. 
 
Okul Müdürü Feyza Koç açıklamasında, “23 Nisan coşkusu hep devam edecek. Bu duyguyu nesilden nesile taşımak bizim görevimiz. Tabii ki sağlığımızı koruduğumuz bu günlerde, pandemi kurallarına dikkat ederek, çocuklarımızın yüzünde küçük bir tebessüm olmak istedik. Bu büyük bayramımızı coşkuyla kutlayan, emeği geçen tüm öğretmen, veli ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Nice 23 Nisan’ları sağlıklı günlerde kutlamak dileğiyle” dedi.
 

Bakmadan Geçme