Ortaca EMİTT'te tanıtılıyor

EMITT Turizm Fuarı 26. kez kapılarını açtı. Deprem felaketi nedeniyle 12 Nisan'a ertelenen fuara İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, diplomatik temsilciler, turizm sivil toplum örgütleri ve turizmciler katıldı.

  • 1041
Ortaca EMİTT'te tanıtılıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı bugün başladı. 12–15 Nisan 2023 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuar ICA Events tarafından TÜROFED ve TTYD iş ortaklığında düzenleniyor.
İstanbul TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'nde 4 gün sürecek tanıtım şöleninde Ortaca standını dünyanın birçok ülkesinden gelen üst düzey tur operatörleri ziyaret etmesi bekleniyor.
Ortaca Belediyesinin yapmış olduğu açıklamada:
“Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’un katılımlarıyla ilçemizi tanıtmak, yeni sezonun verimli geçmesini sağlamak, kentimizin ekonomisine artı değer katmak ve ilçemizin tüm güzelliklerini ve değerlerini en iyi şekilde tanıtmak için 12-15 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta devam edecek olan EMİTT Turizm ve Seyahat Fuarı’ndayız. 12-15 Nisan tarihleri arasında sürecek olan EMİTT Fuarına Ortaca Belediyesi olarak herkesi bekleriz.” İfadeleri kullanıldı.
 

Bakmadan Geçme