Öldürdükleri adamı torbaya koyup dereye attılar!

Hakkında kayıp başvurusu yapılan ve polis tarafından aranan kayıp şahsın cesedi bulundu. Dövülerek öldürülen adamı, çöp torbasına koyduktan sonra dereye atan 5 kişi polis tarafından yakalandı.

  • 1657

İstanbul'da kayıp olarak aranan adam ölü bulundu. Evde alkol alan arkadaşlar arasında çıkan kavgada, dövülerek can veren adamın cesedini torbaya koyup ıslah edilmiş dereye sakladılar. Polis ekipleri soruşturmayı derinleştirince cinayeti çözmeyi başardı. 

Çatalca ilçesinde 12 Mayıs 2023 tarihinde Mehmet Berberoğlu hakkında polise yapılan kayıp başvurusu üzerine soruşturma açıldı.

Karavanda yaşayan Berberoğlu'nun, sağır ve dilsiz K.Ç. ile 9 Şubat 2023'e kadar 506 kere iletişim kurduğunu belirlendi. Bu gelişme üzerine polis ekipleri, Kerim Ç. ve Murat A.'yı takibe aldı.

Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, olay günü Mehmet Berberoğlu ile Kerim Ç., eşi Mediha Ç, Murat A. ve birlikte yaşadığı eşi Gizem Ç. ile Nermin A.'nın aynı evde olduğu belirledi.

Kadın Kavgası

Yapılan inceleme sonucu Mehmet Berberoğlu'nun alkolün aldığı ve Mediha Ç. ile Gizem Ç.'ye sarkıntılık yaptığı için evde kavga çıktığı tespit edildi.
İstanbul ve İzmir'de yapılan operasyonlarda olayla ilgili şüpheliler Kerim Ç., Mediha Ç., Murat A., Gizem Ç. ve Nermin A. gözaltına alındı.

Döverek Öldürmüşler!

Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından soruşturmada sarkıntılık olayının ardından Kerim Ç. ve Murat A.'nın Mehmet Berberoğlu'nu döverek öldürdükleri ardından ceset evdekilerin yardımıyla bir torbaya götürüp Çatalca'da islah edilmiş derenin içine atıldıkları ortaya çıktı.

Derede Ceset Bulundu

Ekipler tarafından şüphelilerin cesedi attıkları yer olarak gösterdikleri derede arama yapıldı.

Adliyeye Sevk Edildi

Çatalca Emniyet Müdürlüğü'nün yaptığı operasyonlarda 4'ü sağır ve dilsiz 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Bakmadan Geçme