Muğla Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Sporcularından Büyük Başarı

Çekya'nın Prag Kentinde 17-19 Haziran 2022 tarihlerinde düzenlenen 49.Ümit, Genç, U21 Avrupa Karate Şampiyonasında Milli Takım Sporcularından Fethiyeli Hatice Sena Kayacan ve Mustafa Aydemir kendi kategorilerinde Avrupa 3.sü oldular.

Muğla Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Sporcularından Büyük Başarı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Avrupa Karate Şampiyonasında 5 altın, 1 gümüş 6 bronz madalya kazanan Milli Takımlarımız genel klasmanda 48 ülke arasında 2. oldu.
Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübünün sporcuları olan Hatice Sena Kayacan Genç Bayan Kumite 48 kg’da, Mustafa Aydemir ise Genç Erkek Kumite +76 kg’da Gençler Avrupa Karate Şampiyonasında Bronz Madalya kazanan sporcular arasında yer aldılar.
Avrupa 3.sü olan sporcuları ve antrenörlerini tebrik eden Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, emeği geçen herkesi kutluyorum ve Avrupa’dan ülkemize bronz madalya ile dönen sporcularımıza başarılarının devamını diliyorum dedi.
Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü ve aynı zamanda Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Başkanı olan Harun Reşit Yiğit bu gurur Fethiye’mizin, sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutluyor, ailelerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.
Karate Avrupa 3.sü sporculara Prag’ta eşlik eden Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Karate antrenörü Reyhan Koşar Kıvrak ve Fethiye Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü Antrenörü Mustafa Kıvrak, Avrupa Şampiyonasına çok iyi hazırlandıklarını dile getirerek, 48 ülkeden 1084 sporcunun katıldığı şampiyonada sporcularımız büyük bir başarıya imza atarak bronz madalyanın sahibi oldular, sporcularımızla gurur duyuyoruz ifadelerini kullandılar.
 

Bakmadan Geçme