• Haberler
  • Çevre
  • Milas Belediyesi Sahillerdeki Çalışmalarını Tamamladı

Milas Belediyesi Sahillerdeki Çalışmalarını Tamamladı

Muğla'nın gözde tatil merkezlerinden biri olan, yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan ilçemizde Milas Belediyesi'ne bağlı ekipler gerçekleştirdiği çalışmalarla hem düzenli bir sahil hattı oluşturmak hem de vatandaşların keyifle vakit geçirebileceği alanları hayata geçirmek için yoğun çalışmalar gerçekleştirdi.

  • 243

Ekipler, kepçe ve greyder ile sahillerde düzenleme yaparak gerekli görülen yerlerde kum serme işlemi gerçekleştirmesinin ardından şezlong ve şemsiyelerin kurulumunu tamamlayıp sahilleri vatandaşlarımızın kullanımına sundu.
Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında konuşan Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, “Yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapan ilçemiz sahillerinde yoğun çalışmalar gerçekleştirdik. Önceki günlerde sahillerde düzenleme yapıp gerekli görülen yerlerde kum serme işlemini tamamlayan ekiplerimiz sonrasında şezlong ve şemsiyelerin sahillere kurulumunu gerçekleştirerek vatandaşlarımızın hizmetine sundu. Yoğun ve özverili çalışmalarından dolayı ekiplerimize teşekkür ediyor, tüm misafirlerimizi güzel Milas’ımıza davet ediyorum” dedi.
 

Bakmadan Geçme