MHP milletvekili adayı ünlü oyuncu Balcı tüm oylara talip

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Muğla Milletvekili Adayları Özlem Balcı, Ertuğrul Avcı, Mevlüt Kiriş, Abdülkadir Tekin, Şevket Tokur, Hilmi Başpınar ve Neslihan Doğangül Önder, MHP İl Başkanı Oğuz Akarfırat'la birlikte, Marmaris İlçe Teşkilatında partililerle buluştu.

  • 855
MHP milletvekili adayı ünlü oyuncu Balcı tüm oylara talip
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci ve partililerin katıldığı toplantıda, MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat aday tanıtımı öncesi yaptığı konuşmada; “Cumhur ittifakı yüzde 55’lerle, yüzde 60’larla tekrar yoluna devam edecek. Millet ittifakının her ne kadar masada resmi olarak bulunmasa da bir HDP, onların ittifak ortağıdır. Gözünüzü kapatın bir hayal edin, olmaz da. Faraza diyelim bunlar geldi iktidar oldu. İçişleri bakanlığını kime vereceğiz, bir HDP milletvekiline verdiğinizi düşünebiliyor musunuz? Adalet Bakanlığını bir FETÖ’cü birisine teslim ettiğini düşünebiliyor musunuz? Ülkenin nereye gidebileceğini, tekrar ne hale gelebileceğini düşünebiliyor musunuz? Hakikatten sayın genel başkanımız bu iş beka meselesi derken, bir zamanlar insanlar, bunu anlamadılar. Ama 15 Temmuz sonrasında neler yaşandığını biliyorsunuz. Bülbül güle, karga çöplüğe götürür” dedi.

MHP’Lİ BALCI CHP AK PARTİ İYİ PARTİ ve HDP’NİN OYLARINA DA TALİP

MHP Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Fethiyeli ünlü TV ve Sinema oyuncusu Özlem Balcı çocukluğundan beri MHP sevdalısı olduğuna dikkat çektiği konuşmasında; “CHP’nin, İyi Parti’nin, AK Parti’nin ve HDP’nin oylarına da talip olduğunu söyleyerek, ”Ülkemizde Kürt sorunu yok, terör sorunu var. Kürt kardeşlerimizin yanımızda olacağına inanıyorum. Bu yönde birçok takipçimden mesajlar aldım” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme