MHP İl Başkanı Korkmaz: 'Allah Bizi Nefessiz Bırakmasın'

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Muğla'da çıkan ve iki hafta sonunda söndürülen orman yangınlarına ilişkin açıklama yaptı. Korkmaz, 'Yangın söndürme ekiplerimizin yanında yer alarak gereken desteği sağladık. Allah başka yangın göstermesin, bizi nefessiz bırakmasın' dedi.

  • 732
MHP İl Başkanı Korkmaz: 'Allah Bizi Nefessiz Bırakmasın'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Muğla ve ilçelerinde çıkan orman yangınlarının söndürülmesinde müdahale ekiplerine yardımcı olduklarını belirten bir basın açıklaması yaptı. Korkmaz şu ifadeleri kullandı:
“Önce Allah bizi nefessiz bırakmasın diyorum. Büyük bir felaket yaşadık. MHP İL olarak ilçe teşkilatlarımız ve ocaklarımız ile seferber olduk. Verilen talimatlar doğrultusunda ekiplerin söndürme çalışmamalarında yanlarında yer aldık. Allah bizi başka yangınlardan korusun. Tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor ve böyle felaketlerin bir daha yaşanmamasını diliyorum. Yangınlar süresince ekiplerin yanında yer alan ve hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan il, ilçe ve ocaklarımızdaki tüm dava arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu ülke ve topraklar bizim. Her şeyi ile korumak ve kollamak durumundayız. Bundan sonra atılacak adımlar çerçevesinde fidan dikimi ve diğer çalışmalarda da talimatlar doğrultusunda Muğla İl Teşkilatı olarak üzerimize düşenleri mutlaka yerine getireceğiz. “
 

Bakmadan Geçme