Lezzet Festivali Yaklaşıyor

Bodrum Belediyesi ve Ortakent Yahşi Yalılarını Geliştirme ve Mavi Bayrak Derneği (OYDER) iş birliğiyle 5. Acı Ot Festivali, 9-10 Mart tarihlerinde düzenlenecek.

  • 751

Şifa dolu ot dünyasının kalbinin attığı iki günlük Acı Ot Festivali, Ortakent Köyiçi Mevkiinde yöresel lezzetler, şifalı bitkiler ve görsel zenginliklerle dolu bir deneyim sunacak. Bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan festival, Ortakent’in yerel atmosferinde lezzetli, şifalı ve doğal güzelliklerle beraber, ziyaretçilerini unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak.

Festival, müzik ve eğlenceyi de bir araya getirirken ünlü şeflerin yöresel mutfak sanatını sergilediği atölye çalışmaları, katılımcıları bilgilendirerek eğlendirecek. Festivalin bu yılki programı, konserler ve canlı performanslarla da zenginleşirken Müsgebi’nin tarihi sokaklarında müziğin ve dansın ritmi yankılanacak. Festival kapsamında düzenlenecek workshoplar, katılımcılara yöresel yemek yapımı ve bitki bilgisi konularında pratik deneyimler sunacak.

Acı Ot Festivali, yerel ve uluslararası ziyaretçilere, Bodrum'un zengin mutfak kültürünü ve yaşam tarzını deneyimleme fırsatı verecek. Geleneksel Bodrum mutfağının en özel tatlarını keşfetmek, ünlü şeflerle bir araya gelmek ve kültürel bir şölenin parçası olmak isteyen herkes, 9-10 Mart 2024 tarihlerinde Acı Ot Festivaline davetli.

Bodrum'un bu eşsiz festivalinde yerinizi almak, etkinlik programı ve detayları hakkında daha fazla bilgi için Bodrum Acı Ot Festivali sosyal medya adresleri ziyaret edilebilecek.

Lezzet Festivali Yaklaşıyor

Bakmadan Geçme