Köyceğiz'deki Çalıştay Konser İle Sona Erdi

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde ilkokul öğrencilere yönelik düzenlenen çalıştay konser ile sona erdi.

  • 349

Muğla’nın Köyceğiz Bilim ve Sanat Merkezinin düzenlediği çalıştayın son gününde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Övün Selim Martin, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Görevlisi Burak Yolaçan, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Dr. Fatih Hakan Kaya tarafından, ‘Kültürel Mirasın Korunması’ çerçevesinde ilkokul öğrencilerine yönelik, “Geçmişten Günümüze Kahraman Kültürü” konulu eğitim verildi.

Eğitimin ardından Köyceğiz Bilim ve Sanat Merkezi Salonu’nda Muğla Senfoni Orkestrası üyesi Çellist Göksun Girici ve Fülütist Umut Can Taner tarafından müzik konseri gerçekleşti. Kültürel Miras Çocuk Çalıştayına Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kerem Karahan, idareci, öğretmen, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Köyceğiz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kerem Karahan yaptığı açıklamada “Aydın, Menteşe, Marmaris, Fethiye, Bodrum BİLSEM öğretmen ve öğrencilerimize, koordinatör öğretmenimiz Arzu Deveci'ye, etkinliğe katkı veren idareci, öğretmen ve akademisyenlerimize, destek veren kurumlarımıza, sponsor olan velilerimize teşekkür ederiz” dedi.
 

Bakmadan Geçme