Kökten, 'Fethiyespor'un Emrindeyim'

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, ekibi ile birlikte Fethiyespor'u ziyaret etti. Başkan Adayı Kökten, 'Fethiyespor'un emrindeyim ve bu renklere gönülden bağlıyım' şeklinde ifadeler kullandı. 

  • 527

Fethiye’ye yakışır modern bir stat için Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’tan söz aldıklarını belirten Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, kulübe katkılarından dolayı Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı’ya teşekkür etti. Fethiyespor için ne gerekiyorsa yerine getireceğinin sözünü veren Başkan Adayı Kökten, lacivert beyazlı kulübün Fethiye’nin en önemli değerlerinden birisi olduğunun altını çizdi. 

 

Kökten, 'Fethiyespor'un Emrindeyim'


FETHİYESPOR’DA POLİTİKA YOK, BİZİM PARTİMİZ FETHİYESPOR
Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı yaptığı açıklamada, “Bu seçimde Fethiye ve sizler için hayırlısını diliyorum. Fethiyespor olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Sorunları aşmak adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu yeni tesisi kendi emeklerimiz ve bazı esnaflarımızın desteği ile yaptık. Büyük borçlar ile devraldığımız bir kulübü bugünlere getirdik. Fethiyespor’da politika yok, bizim partimiz Fethiyespor… Birçok ihtiyacımız var, stadımızın durumu berbat. Gençlerimiz spor yapmazsa, geleceğimiz çok kötü olur. Geleceğe önem vermeyen, hiçbir şeye önem vermez. Bu kulübün stada ve sahalara ihtiyacı var. Böylelikle gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmış oluruz. Bizim için en önemli yol Fethiyespor’un yolu” diye konuştu.  

 

Kökten, 'Fethiyespor'un Emrindeyim'


FETHİYESPOR İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIM
Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten açıklamasında, “Fethiyespor’un emrindeyim ve bu renklere gönülden bağlıyım. Fethiyespor hiçbir zaman benim için siyasi malzeme olamaz. Başkanımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Esat Bakırcı başkanımız Fethiyespor için maddi manevi ne gerekiyorsa yapıyor. Takım için gecesini gündüzüne katıyor. Yeri geldiğinde bunu takdir etmemiz gerekiyor. Benden sizlere söz Fethiye’ye modern bir stat yapacağız. Bakanımızdan sözünü aldık. Belediyenin bütçesiyle bu projenin hayata geçirilmesi çok zor… Başkan seçildiğim takdirde Fethiyespor için ne gerekiyorsa yapacağım. Göreve geldiğim ilk günden itibaren Cumhur İttifakı belediyeciliğinin gücünü hissedeceksiniz” dedi.

 

Kökten, 'Fethiyespor'un Emrindeyim'

Bakmadan Geçme