Kökten, 'Fethiye için bu yola çıktık'

STK başkanları ve bazı siyasiler, Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten'i seçim koordinasyon merkezinde ziyaret ettiler. 

  • 593

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Kemal Hıra, Seydikemer Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, MHP Fethiye Belediye Başkan aday adayları; Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten'i seçim koordinasyon merkezinde ziyaret ederek 31 Mart Yerel seçimleri öncesi başarı dilediler. 

Kökten, 'Fethiye için bu yola çıktık'

FETHİYE'NİN  GELECEK YÜZYILINI İNŞA ETMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK

Konuklarını kapıda karşılayan Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Fethiye'ye güzel hizmetle yapmak için yola çıktıklarının altını çizdi. Yerel seçimler öncesi güzel memleketimiz Fethiye'yi karış karış dolaştıklarını belirten Kökten, "Gelecek yüzyılını inşa etme ve vizyon projelerini hayata geçirme sorumluluğuyla kutlu bir yola çıktık. Fethiye'nin uzun yıllardır hasretini çektiği gerçek belediyecilik anlayışı ile Fethiye'ye hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

Bakmadan Geçme