• Haberler
  • Magazin
  • Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik soruyu doğru yanıtladı

Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik soruyu doğru yanıtladı

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılan yarışmacı 1 milyon TL'lik ödüle ulaştı. Sorunun cevabını doğru cevap tahmin eden yarışmacı, yeni bölümde 5 milyon TL'lik büyük ödül sorusunu açtıracak.

  • 637
Kim Milyoner Olmak İster'de 1 milyon TL'lik soruyu doğru yanıtladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'e katılan  yarışmacı Berk Göktaş,  yarışmaya damga vurdu.Soruları doğru cevaplayan yarışmacıya 1 milyon TL'lik soruda "23 Nisan 1920'de açılan TBMM'nin birinci dönem milletvekillerinden hangisi, milletvekili olduğu ille doğru eşleşmiştir?" diye soruldu. Joker hakkını kullanan yarışmacı "Fevzi Paşa, Kozan" diyerek doğru cevabı verdi. 

Büyük ödüle yaklaşan yarışmacı "Karışık duygular içerisindeyim, anlatılmaz yaşanır. Yaşadıklarım film şeridi gibi geçti gözümün önünden. Çok heyecanlıyım" diyerek heyecanını paylaştı. Göktaş'ı başarısından dolayı kutlayan sunucu Kenan İmirzalıoğlu ise "Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Tüylerim diken diken oldu gerçekten. Hepimizi çok heyecanlandırdın. Yüreğine, aklına sağlık. Bugüne kadar verdiğin, kendini geliştirmek için verdiğin emeğe sağlık. Yürekten kutluyorum seni" ifadelerini kullandı.

 

Bakmadan Geçme