Kaya, 'Muhammet Başkan'ın Çok Güzel Projeleri Var'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Fatma Betül Sayan Kaya, Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten'in seçim ofisini ziyaret etti. Kaya burada yaptığı açıklamada 'Fethiye bu sefer hizmet belediyeciliğini tercih edecektir'diye konuştu.

  • 431

Kaya, 'Muhammet Başkan'ın Çok Güzel Projeleri Var'

         Cumhur İttifakı Fethiye  Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı  Murat Çağlar Ayıkol, MHP Fethiye İlçe Başkanı Abdülkadir Tekin, Belediye Meclis Üyesi adaları, Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Teke, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil ve çok sayıda partili tarafından karşılanan Kaya, Baba ocağında Fethiyeliler ile bir arada olamaktan mutlu olduğunu belirtti.  

Kaya, 'Muhammet Başkan'ın Çok Güzel Projeleri Var'

Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya,ya ziyareti için teşekkür ederek" Seçim çalışması ile birlikte sahada yoğun bir şekilde çalışıyoruz"diye konuştu.

Kaya, 'Muhammet Başkan'ın Çok Güzel Projeleri Var'

MHP İlçe Başkanı Abdülkadir Tekin ise yaptığı konuşmada "Sahada çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında seçim koordinasyon merkezimiz her akşam bu şekilde kalabalık "dedi.  

Kaya, 'Muhammet Başkan'ın Çok Güzel Projeleri Var' 

Cumhur İttifakı Fethiye  Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten  ziyaretten duyduğu memnuniyeti  belirttiği konuşmasında "15 günden buyana sahadayız çalışıyoruz. Bu seçim çalışmalarında yanımızda gece gündüz demeden çalışan  Cumhur İttifakı bileşenlerine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Ekibim ile Fethiye'nin sorunlarını çözmek için yola çıktık"dedi. 

Kaya, 'Muhammet Başkan'ın Çok Güzel Projeleri Var'

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ise yaptığı açıklamada "Bugün baba ocağındayım, aranızda bulunmaktan çok mutluyum. Aydın'da berabedik Sayın Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim.  Yaz  aylarında hep Fethiye'deyim, görüştüğüm tüm esnaflar bana artık bizi hizmet belediyeciliği ile buluşturun dediler. Bu hizmet belediyeciliğinin mimarı sizler olacaksınız. Muhammet Başkan'ın seçimi kazanması için yapılacak bir yol var. Bu yol kapı kapı dolaşıp Muhammet Başkan'ı anlatıp, gönülleri kazanmaktır. Fethiye hizmete susamış durumda. Bu hizmetler Fethiye'ye  Cumhur İttifakı  ile gelecektir.  Muhammet Başkan'ın Fethiye için çok güzel projeleri olduğunu biliyorum. Şimdiye kadar mevcut belediye'nin hiç bir şey yapmadığını gördük. 31 Mart tarihine kadar gece gündüz çalışacağız. Ben inanıyorum Fethiye bu sefer Hizmet Belediyeciliği ile buluşacaktır. Ben sizlere güveniyorum. Fethiye ve Muğla'nın sorunları hizmet belediyeciliği ile çözülecektir"diye konuştu.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya ziyareti sırasında Seydikemer Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı Önder Akdenizli'de eşlik etti.

 

      

Bakmadan Geçme