Karya ve Dostları oyunu 10 mahallede sahnelendi

Menteşe Belediye Tiyatrosu yaz döneminde 'Karya ve Dostları İş Başında' isimli müzikli çocuk oyununu Menteşe'nin 10 farklı Mahallesinde sahneledi. Sahnelenen oyunu çocuklar ilgiyle izlediler.

  • 1043
Karya ve Dostları oyunu 10 mahallede sahnelendi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Menteşe Belediye Tiyatrosu yaz döneminde ‘Karya ve Dostları İş Başında’ isimli müzikli çocuk oyununu Menteşe’nin 10 farklı Mahallesinde sahneledi. Sahnelenen oyunu çocuklar ilgiyle izlediler.

Menteşe Belediye Tiyatrosu tarafından yazılan ve sahnelenen, Karya isimli bir kızın çiftliğinde yaşayan hayvanların hikâyesini konu alan Karya ve Dostları İş Başında isimli müzikli oyuna çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Yaz dönemi boyunca 10 farklı mahallede sahnelenen oyunu ilgiyle izleyen çocuklar, oyun sırasında çalan şarkılar ile de bolca dans ederek eğlendiler. Yaz sezonu ile birlikte okulların kapanmasının ardından çocuklar için çeşitli kurs, etkinlik ve aktivite düzenlediklerini ifade eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Belediye Tiyatromuz tarafından yaz döneminde sahnelenen oyunumuz çocuklarımız tarafından yoğun ilgi gördü. Bazı çocuklarımız ilk kez tiyatro sanatıyla tanıştı. Aileleri ile birlikte tiyatromuza gelen çocuklarımız oyun sırasında dans ettiler, eğlendiler. Geleceğimiz olan çocuklarımız için çalışmaya onlara yönelik projeler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Karya ve Dostları oyunu 10 mahallede sahnelendi

Bakmadan Geçme