KARADENİZLİ AİLESİNDEN 52 YEMEĞİ HAYRI

Fethiye'nin ilk belediye başkanlarından Merhum Ali Kemal Karadenizli ile ebediyete intikal etmiş Karadenizli ailesinin üyeleri ve geçtiğimiz aylarda vefat eden Birsen Karadenizli için 52 yemeği hayrı yapıldı.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi - Volkan YENGEL

Fethiye’nin tanınmış ailelerinden Fethiye’nin ilk belediye başkanlarından, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski ilçe başkanı olan merhum Ali Kemal Karadenizli ile ebediyete intikal etmiş Karadenizli ailesinin üyeleri ve geçtiğimiz aylarda vefat eden Birsen Karadenizli için 52 yemeği hayrı yapıldı. 
HAYR YEMEĞİNE İLGİ YOĞUN OLDU

Tuzla Mahallesi 509. Sokak’ta gerçekleştirilen programa CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, CHP Muğla milletvekili aday adaylığını açıklayacak olan Aydın Tilkici, Fethiye’nin tanınmış yazarlarından Işık Taban, çok sayıda vatandan ve esnaflar takıldı. Karadenizli ailesinin tanınmış kişilerinden Kemal Karadenizli yapmış olduğu açıklamada, hayr yemeğine gelen herkese teşekkür etti. 

KARADENİZLİ AİLESİNDEN 52 YEMEĞİ HAYRI YAPILDIKARADENİZLİ AİLESİNDEN 52 YEMEĞİ HAYRI YAPILDIKARADENİZLİ AİLESİNDEN 52 YEMEĞİ HAYRI YAPILDI

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN