İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İLE İMZALAR ATILDI

Fethiye Belediyesi ve İnşaat Mühendisleri Odası protokol imzaladı.

  • 1961
İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İLE İMZALAR ATILDI
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İmar ve Şehircilik Müdürü Korhan Şaröz, Fethiye İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüseyin Kaya, Muğla İnşaat Mühendisleri Odası Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Çimen ve Engin Sedat Kayserili’nin katıldığı protokol anlaşmasında, imzalar atıldı. Sağlıklı kentleşme, nitelikli yapılaşma, kültürel, tarihi ve doğal çevre değerlerinin korunarak geliştirilmesi için ortak mesleki denetim ve teknik işbirliğini içeren protokole imzayı Başkan Karaca ve Oda Başkanı Hüseyin Kaya attı.
Fethiye İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüseyin Kaya yaptığı değerlendirmede, “Fethiye Belediyesi ile değerli bir protokole imza atmaktan mutluluk duyuyorum. Öncelikle İmar ve Şehircilik Müdürümüz Sayın Korhan Şaröz’e ve Başkanımız Alim Karaca’ya teşekkür ediyorum. Protokolümüz ilçemizde yapılacak yapılarla ilgili değerli bir anlaşmadır. Protokolümüz Fethiye’mize hayırlı olsun” dedi.
 

Yorumlar 1
Efe efe 30 Mart 2023 06:26

???????????? bi alt yapı çalışması dediniz ortalığın anasıni ağlattiniz 2 senede 3 kuruşluk yolu zor yaptıniz bide milletin evini falan yapacaz diye yıkmayın millet çadırlarda yatar artik bırakın bu işleri

Bakmadan Geçme