İnce Milas'tan seslendi

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlere sayılı günler kala Muğla'nın Milas ilçesine geldi.

  • 581

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimlere sayılı günler kala Muğla’nın Milas ilçesine geldi. İktidarı ve muhalefeti eleştiren İnce, gençlerden oy isteyerek, “Hadi gençler, ailelerinizi ikna edin. İktidara gelelim” dedi.


Milas Atapark Meydanı’nda gençlerle buluşan İnce, iktidarı ve muhalefeti eleştirerek, gençlerden Memleket Partisi’ne oy istedi.


İnce, konuşmasında şunları söyledi:
“Her evden Memleket Partisi’ne 1 oy istiyorum. Annelerinizi babanızı ikna edin. Kılıçdaroğlu yüzde 60 oyla kazanırım diyor. O zaman sorun yok. Ben oy falan bölmüyorum. Bazıları da çekil diyor. Erdoğan doları yükseltmiş, tarımı bitirmiş, hayvancılığı bitirmiş, insanlığı bitirmiş. Üflesen yıkılacak bir Erdoğan var. Bu kadar imkanla yüzde 75 alman lazım. Bütün bunlarla yenemiyorsun da Muharrem İnce’ye mi kaldın.Ben 2018’de aday olduğumda tek partinin adayıydım. Tepe yöneticilerin adayı değildim.”


“Mecliste Atatürkçü, yurt sever bir parti olmalı”
“Türkiye bir karanlığa gidebilir. O mecliste Atatürkçü, yurt sever bir parti olmalı. Karar sizin. Muharrem İnce haklıymış demeyin. Haksız çıkayım ama haklı çıkacağım. Ne sağdan, ne soldan Atatürk’ün yolundan gideceğiz. Ne cumhur ne millet tek yol memleket. Bir çivi bir dalı kurtarır. Bir dal bir atı kurtarır. Bir at bir yiğidi kurtarır. Bir yiğit memleketi kurtarır.”


“Gençler, yaşama sevincinizi canlı tutu"
“Birileri demiş ki, üzerinde çok emeğim vardı ama bu iş dansla müzikle olmaz demiş. Ben diyorum ki, dans olmadan, müzik olmadan hayat olmaz. Gençler, yaşama sevincinizi canlı tutun, müzik dinleyin, şiir okuyun, tiyatroya-sinemaya gidin. Yaşama sevinciniz yüksek olsun. Hadi gençler ikna edin ailelerinizi iktidara gelelim.”
 

Bakmadan Geçme