İlk sorduğu şey, 'Sönmeyen yangın var mı?

Seydikemer'in Arifler Mahallesinde başlayıp birçok mahallenin etkilendiği yangın yerinde Traktörü ve ilaç pompası ile müdahale ederken Kabaağaç bölgesinde kontrolden çıkarak devrilen taraktörün altında kalan Süleyman Yıldırım ameliyattan çıktı.

  • 2772
İlk sorduğu şey, 'Sönmeyen yangın var mı?
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Geçtiğimiz günlerde Seydikemer ilçesi Maşat mevkiinde çıkan yangına Traktörü ve ilaç pompası ile müdahale ederken, Kabaağaç bölgesinde kontrolden çıkan ve arazinin güçlüğü nedeniyle arazözlerin gidemediği ve Babadağ’a ilerleyen yangına koşmuştu. Geri geri çıkarabildiği tepede diğer traktörlerle alevlerin önünü keserek Fethiye’ye yayılmasını önleyen ama bu sırada traktörün kontrolünü kaybeden ve üç takla atarak tepeden aşağı yuvarlanan traktörünün altında kalarak yaralanan Süleyman Yıldırım ameliyattan çıktı. Yaptığı kahramanlık herkese örnek olurken, sağlık durumunun gayet iyi olduğu öğrenildi. Kahramanca yangına koşan ve geçirdiği kaza sonucu yaralanan Süleyman’ın İlk sorduğu şey, “Sönmeyen yangın var mı? Ah ben iyi olaydım şimdi koşar giderdim” dedi. Beşkaza Platformu Başkanı Devrim Karakuş beraberinde Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu divanından Sabri Sidekli, Başhekim Yardımcısı Fatih Alasan ve bilgi işlem sorumlusu Soner Akgül Hastanede tedavisi devam eden Süleyman Yıldırım’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. 

SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ
Süleyman Yıldırım’ı hastanede ziyaret eden Beşkaza Platformu Başkanı Devrim Karakuş, “Sağlık durumu gayet iyi, Bugün kendisini Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu divanından Sabri Sidekli Durumunu başından beri takip eden Başhekim Yardımcımız Fatih Alasan ve bilgi işlem sorumlumuz Soner Akgül ile ziyaret ettik… İlk sorduğu şey; Sönmeyen yangın var mı? Ah ben iyi olaydım şimdi koşar giderdim oldu. Yahu sen nasıl bir yüceliğe sahipsin ki traktörün gitmiş, canını zor kurtarmışsın açabilmeyi başardığın gözün hala memleketin yanan kısımlarında. Ağlamamak için kendimi zor tuttuğum anlardandı” şeklinde konuştu. 
 

İlk sorduğu şey, 'Sönmeyen yangın var mı?
İlk sorduğu şey, 'Sönmeyen yangın var mı?
İlk sorduğu şey, 'Sönmeyen yangın var mı?
İlk sorduğu şey, 'Sönmeyen yangın var mı?

Bakmadan Geçme