GEKA Aydın'dan Toplandı

Güney Ege Kalkınma Ajansının (GEKA) 132'nci Yönetim Kurulu Toplantısı, Aydın Valiliği'nde gerçekleştirildi. 

GEKA Aydın'dan Toplandı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Aydın Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aksoy’un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yönetim Kurulu Mustafa Ercan ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan katıldı. 
Toplantıda ilk olarak, Ajansın son dönem gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi alan Yönetim Kurulu, GEKA’nın önümüzdeki dönem planladığı faaliyetleri de görüştü. GEKA’nın 2021 yılı Ajans Çalışma Programı ve bütçesinin toplantının öncelikli konusu olacağını belirten Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, önümüzdeki yıl Ajansın sonuç odaklı programlarına yönelik çeşitli çalışmalar yürütmeye devam edileceğini ifade etti.
Ayrıca, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca onaylanan 2020 yılı Proje Teklif Çağrısı süreç planlaması,  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen 2020 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Bakanlık değerlendirme sonuçları ve devam eden ve takip edilen projelerin mevcut durumları ile süre uzatımı talepleri de toplantıda görüşülen konular arasında yer aldı.

Bakmadan Geçme