Fethiyespor'a 3 yeni transfer

Fethiyesporun Antalya kampında FRT mikrofonlarına konuşan takımın genel kaptanı Nacit Çatal yeni transferlerle ilgili bilgiler verdi. Nacit Çatal 'Bize katkı sağlayacağına inandığımız için transfer yaptık' dedi.

3. Lig 3. Gerup’ta ilk yarıyı en yakın rakibi Esenler Erokspor’un 9 puan önünde 43 puanla lider olarak tamamlayan Fethiyespor’da Antalya kampında hareketli saatler yaşandı. Fethiyespor yaptığı 3 transfer ile kadrosunu güçlendirdi. Yapılan transferler ile ilgili bilgi veren Fethiyespor Genel Kaptanı Nacit Çatal "3 yeni transfer yaptık. 3 ü de orta saha mevki oyuncusu. 2 futbolcu gelecek vaat eden genç sporcu bir tanesi de bunlardan daha tecrübeli birisi. Mustafa Kayabaşı, İbrahim Topaloğlu ve Hakan Arslantürk diye 3  futbolcuyu orta sahaya takviye yaptık. 2 futbolcu bugün ki hazırlık maçında oynattık. İyi performans sergileyeceklerini ümit ediyoruz. Tecrübeli olan futbolcumuz Süper lig tecrübesi olan bir futbolcu. Üst düzey liglerde farklı takımlarda oynamış bir futbolcu. Bizim ligimiz için yeterli olacak seviyede. Bize katkı sağlayacağına inandığımız için transfer yaptık" dedi.
MUSTAFA KAYABAŞI FETHİYESPOR’da
Fethiyespor 2.Lig ekiplerinden İnegölspor forması giyen orta saha oyuncusu Mustafa Kayabaşı ile anlaşmıştır.
Kariyerinde Gençlerbirliği ile Süper Lig tecrübesi de bulunan Mustafa Kayabaşı, 2006-2007 sezonunda Fethiyespor’da da oynamıştı. Yeni transfer Mustafa Kayabaşı Ten Ten lakabı ile de tanınıyor.

HAKAN ARSLANTÜRK FETHİYESPOR’da
Fethiyespor Çatalcaspor forması giyen gelecek vaat eden orta saha oyuncusu Hakan Arslantürk ile anlaştı
Hakan kariyerinde Diyarbekirspor, Zonguldak Kömürspor formalarını da terletmişti.

İBRAHİM TOPALOĞLU FETHİYESPOR’da
Fethiyespor son olarak 2.Lig ekiplerinden Pazarspor forması giyen gelecek vaat eden orta saha oyuncusu İbrahim Topaloğlu ile anlaştı.
Futbola Pazarspor alt yapısında başlayan İbrahim A takıma kadar yükselip kariyerine Pazarspor ile devam etmişti.


 

Fethiyespor'a 3 yeni transfer
Fethiyespor'a 3 yeni transfer
Fethiyespor'a 3 yeni transfer
Fethiyespor'a 3 yeni transfer
Fethiyespor'a 3 yeni transfer
Fethiyespor'a 3 yeni transfer
Fethiyespor'a 3 yeni transfer

Bakmadan Geçme