Fethiye trafik polislerinden abartı egzozlu araçlara yoğun denetim 

Fethiye Trafik Büro Amirliği ekipleri 'Sesleri kısılıncaya kadar devam' mottosuyla başlatmış olduğu denetimler kapsamında vatandaşlardan yoğun olarak gelen şikâyetler üzerine 'Abartı egzozlu araçlar ve motosikletler' üzerine denetimlerini arttırdı.

  • 1118

Fethiye Trafik Büro Amirliği ekipleri tarafından abartı egzozlu araçlar ve motosikletler üzerine yapılan denetimlerde tespit edilen abartı egzozlu araçlar ve motosikletlere gerekli ceza işlemleri uygulanarak trafikten men edilip araçlar yediemin otoparklarına çekildiği aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

“Denetimler artarak devam edecektir”
Fethiye Trafik Büro Amiri Gökhan Kam denetimlerle ilgili yaptığı açıklamada, “Daha önce Fethiye ilçemizde huzurlu sokaklar projemiz ile abartı egzozlu araçlar üzerinde yoğun denetimlerde bulunduklarını, son zamanlarda artan şikâyetler üzerine İlçe Emniyet Müdürümüz Kayhan Dadaşoğlu'nun talimatıyla vatandaşlarımızın huzuru ve ikametlerinde sükûn içinde bulunmaları için abartı egzozlu araçlar üzerinde "Sesleri Kısılıncaya Kadar Devam" mottosuyla yeni bir denetim yoğunluğu içerisinde olduklarını söylemiştir. Denetimler artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme