Fethiye Sporfest Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

Bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Uluslararası Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Fethiye Sporfest organizasyonunun tanıtım toplantısı yapıldı.

  • 646

SAF Kafe’de yapılan etkinliğe Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu, hastane yöneticileri, sponsor firma yetkilileri ve sporcular katıldı. Fethiye Kaymakamlığı uhdesinde, Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde, Lokman Hekim Esnaf Hastanesi ana sponsorluğuyla bu sene 4.'sü gerçekleştirilecek olan Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Fethiye Sporfest faaliyetinde; futbol şenliği, Likya halk oyunları, Likya granfondo, Ölüdeniz open water, Göcek tenis turnuvası ve rowing beach sport (kürek yarışları) branşları yer alıyor.   

Fethiye Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Başoğlu yaptığı konuşmada, “Temennimiz bu yıl dördüncüsü yapılacak olan Uluslararası Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Fethiye Sporfest’in amacına ulaşması ve başarılı bir şekilde tamamlanması. Bu tür faaliyetlere desteğimizin her zaman süreceğini belirtmek isterim. Festivalin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde ifadeler kullandı. 

Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit konuşmasında, “2019 yılında çıktığımız bu serüvende bugünlere geldiysek, bunda birçok kurum ve kuruluşun çok büyük emekleri var. Fethiye Sporfest ulusal anlamda bir marka oldu. Aslında bugünlere gelmek çok da kolay olmadı. Geçen yıl 9 branşta 2 bin 497 sporcunun katıldığı organizasyon, Fethiye için küçük bir olimpiyat havasında. Bu yıl sadece yüzme branşında şu anda bin 200 sporcu kaydımız var. Şu anda kafileler gelmeye ve otellerine yerleşemeye başladı. Bu yıl yaklaşık 5 bin civarında ilçemizde konaklama sağlamış olacağız” dedi.

Fethiye Sporfest Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi
Fethiye Sporfest Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi
Fethiye Sporfest Tanıtım toplantısı gerçekleştirildi

Bakmadan Geçme