Fethiye İnlice Plajı hizmete başladı

Türkiye'nin turizm merkezlerinden biri olan Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde bulunan en güzel plajlarından biri olan İnlice Plajı'nda Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hizmet verilmeye başlandı.

  • 5944

Fethiye'nin en güzel plajlarından birisi olan İnlice Plajı artık Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından işletilecek. Okulda öğrenim gören öğrencilerin çalışacağı İnlice Plajı’nda hizmet verilmeye başlandı. Fethiye Belediyesi tarafından işletilirken kira sözleşmesinin dolmasından sonra Muğla Valiliği’ne devredilen İnlice Plajı Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş’ın gayretleri ve Muğla Valisi İdris Akbıyık’ın da oluru ile Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne devredildi. Kısa süre önce bakım ve onarım işlerinin yapıldığı plaj Ramazan Bayramı’nın birinci gününden itibaren misafirlerine hizmet veriyor.

 

Fethiye İnlice Plajı hizmete başladı

 

Piyasaya göre uygun fiyatları ile dikkat çeken plajda sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra aperatif yiyecekler de bulunuyor.

Girişlerin ücretli olduğu plajda otomobil girişi 100 TL, minibüs girişi 150 TL ve yaya girişi 20 TL olarak belirlenirken; şezlong ve şemsiye kiralamak isteyenlerin ise 2 şezlong, 1 şemsiye 300 TL, özel köşk 750 TL sedir köşe için de bin TL fiyat ödemesi gerekiyor.

 

Fethiye İnlice Plajı hizmete başladı

Bakmadan Geçme