Fethiye'de CHP'nin Meclis Üyesi Listesi Açıklandı

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Meclis Üyesi adayları listesi açıklandı. 

  • 7603

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı olarak mevcut belediye başkanı Alim Karaca’yı açıklamıştı. Adaylık sürecinin tamamlanmasının ardından, bu kez de belediye meclis üyeleri merak ediliyordu. Belediye başkan adaylarının ve belediye meclis üyelerinin listesinin ilçe seçim kurullarına verilmesinin son gününde CHP Fethiye Belediye Meclis Üyeleri Listesi basın ve kamuoyu ile paylaşıldı.

Açıklanan listeye göre Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Meclis Üyesi Adayları sırası ile Sabri Oğuz Bolelli, Ali Özgür Kullukçu, Melek Gözde Gürsoy, Veli Uysal, Tuğçe Doğu, Halil Duman, Nurettin Metin Sevinç, Taner Boz, Fatih Ugan, Dilaver Acar, Muharrem Akalın, Şevki Arıcan, Doğuş Çelik, Ruhtan Başkaya, Gülümser Oymak, Derya Yılmaz, Emrah Arif Tekelioğlu, Necati Bölükbaşı, Oğuzhan Çoban, Değer Erdemli, Cüneyt Ağartan, Güler Özcan, Esra Ergün Aybek, Yıldız Gökmen, Mustafa Kırçıl, Saniye Gönen, Özgür Gökçe, Pınar Ekiz şeklinde oluştu.

CHP Fethiye kontenjan meclis üyesi adaylarının ise sırasıyla Bülent Uysal, Ünal Karaisaoğlu ve Mehmet Uzunoğlu olduğu bildirildi.

Bakmadan Geçme