EMNİYET EKİPLERİ DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İLE EĞLENDİ

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından depremzede çocuklar için Trafik Eğitim Parkı'nda eğlence düzenledi. Düzenlenen programda minikler, gönüllerince eğlendi.

EMNİYET EKİPLERİ DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İLE EĞLENDİ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından depremzede çocuklar için Trafik Eğitim Parkı’nda eğlence düzenledi. Fethiye’ye deprem bölgesinden gelen çocukların aileleriyle birlikte katıldığı etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlendi.
Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü depremzede çocuklara moral olmaya devam ediyor.  Deprem bölgelerinden Fethiye’ye gelen çocuklar, ailelerinin gözetiminde polis ekipleriyle birlikte eğlendi. Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu ve toplum destekli polislik, trafik ve asayiş ekiplerinin katılımı ile gerçekleşen etkinliğe, ‘Kanka Polis’maskotu ve ‘Palyaço Fındık’ palyaçosu da destek verdi. Yüz boyama ve palyaço gösterilerinin olduğu etkinlikte çocuklar maskotlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Turizm Polisine ait nostaljik jipi inceleyen çocuklar, motosikletli polis ekipleriyle de trafik eğitim parkında tur attı. Ekipler eğlencenin sonunda çocuklara pamuk şeker ikramında bulundu. 
“ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”
Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, “Depremzede vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarının yanında, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bir nebze yüzlerini güldürebilmek için etkinlik düzenledik. Çocuklarımızı mutlu edebilmek için Fethiye Trafik Eğitim Pistimizde onlara güzel ve eğlenceli bir gün yaşatacağız. Onları ne kadar mutlu edebilirsek, ne kadar yüzlerini güldürebilirsek, bizlerde o kadar mutlu olacağız. Dünyada çocuk bayramı hediye edilen tek millet biziz. Çocuklar bizim geleceğimiz onlar için ne yapsak azdır. Tek hedefimiz onları mutlu edebilmek. Yaşadıkları ağır travmadan bir nebzede olsa uzak tutabilmek” şeklinde konuştu.

EMNİYET EKİPLERİ DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İLE EĞLENDİEMNİYET EKİPLERİ DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İLE EĞLENDİ

Bakmadan Geçme