Eğitim masrafları diyerek dolandırdı

Muğla'nın Bodrum İlçesinde ikamet eden M.G isimli şahıs evine tanıdığı birilerinin adını vererek geldiğini ve eğitim masrafları adı altında dolandırıldığı ihbarında bulundu. İhbar üzerine harekete geçen Gümüşkaya Jandarma Karakol Komutanlığı olayı gerçekleştiren şüphelileri yakaladı.

  • 992
Eğitim masrafları diyerek dolandırdı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edinilen bilgiye göre Bodrum İlçesi Koyunbaba Mahallesinde ikamet eden M.G. isimli şahıs tanımadığı bir erkek şahsın evine gelerek, kendisini tanıdığı birinin oğluyum diye tanıtarak eğitim giderlerini karşılamak için 2 bin 600 TL verdiğini, kendisinin kandırılarak, dolandırıldığını beyan ederek Gümüşkaya Jandarma Karakol Komutanlığına müracaatta bulunduğu öğrenildi. Konu olan olayı aydınlatmak için Gümüşkaya Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri ve JASAT Timleri araştırmalara başladığını ve olayı gerçekleştiren şahısların K.G., K.T. ve K.G. isimli şahıslar olduğu tespit edildiği bildirildi. 
Olayla ilgili şüpheliler K.G., K.T. ve K.G. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındığı ve adli işlemlere başlanıldığı öğrenildi. Mağdur M.G’ye 2 bin 600 TL parası ekipler tarafından teslim edildi.

Bakmadan Geçme