Diyanetten deprem bölgesine yardım

Muğla geneli Diyanet Personellerinden deprem bölgesine 834 Ramazan kolisi yardımı yapıldı.

  • 325
Diyanetten deprem bölgesine yardım
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Muğla İl Müftüsü Yaşar Çapçı'nın Muğla Merkez ve İlçe personelinin deprem bölgesine Ramazan Yardım kolisi için destek çağrısı büyük ilgi gördü .

 

"Ramazan ve Dayanışma" teması çerçevesinde ortaya konan yardımlaşma duygusu ile bir koli bedelinin 310 TL olarak belirlendiği Muğla Valiliği ve Muğla Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü organizesi ile düzenlenen kampanyada bütün ilçelerden ve il müftülüğü personelinden özverili bir yardım yapıldı.

 

Deprem bölgesinde Afetzedeler için ihtiyaç duyulan malzemelerin öngörüldüğü yardım kolisi Bölgeye hızlı bir şekilde ulaştırılıyor.

 

Konu hakkında açıklama yapan Muğla il Müftüsü Yaşar Çapçı, bir süre önce Muğla Valiliği tarafından Muğla Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü aracılığı ile deprem bölgesine Yardım kolisi gönderilmesi yönünde Personellerine bir çağrıda bulunduklarını, kısa sürede çağrısının karşılık bulduğunu dile getirdi.

 

Bu konuda gerek sahada gerekse manevi destekleri dolayısı ile verdikleri katkı için personeline teşekkür eden Çapçı, Depremde hayatını kaybeden vatandasları rahmetle yad ettiklerini geride kalanlara da kardeşlik duygusu ile destek vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

 

Çapçı, toplamda bugüne kadar 258 Bin 540 TL'ye denk gelen 834 koli yardımın Muğla Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Hesabına gönderildiğini belirterek, destek veren tüm personeline teşekkür etti.

Bakmadan Geçme