Çocuklara bisiklet hediyesi

Menteşeoğlu Mahallesi Muhtarı Ramazan Küçük'ün, mahallede bisikleti olmayan çocuklara bisiklet ile tanıştırılmasını kapsayan proje ile toplam 60 bisiklet çocuklara dağıtıldı. Daha önce 40 bisikleti çocuklara hediye eden Küçük, bugün ise 20 bisikleti yardımseverlerin destekleriyle çocuklara hediye ettiler.

PAYLAŞ
Gerçek Fethiye Gazetesi - Gerçek Fethiye

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca da, çocuklara bisiklet dağıtımına katılım sağladı. Yardımsever Meclis Üyesi Fatih Ugan ise, çocuklar için bisiklet alınmasında destek oldu. Muhtar Küçük, “Maddi durumu iyi olmayan, bisikleti olmayan çocuklarımıza yardımseverlerin desteği ile bisikletlerimizi hediye ediyoruz. Atıl durumda olan bisikletleri kendi imkanım ile yaptırıp, çocuklarımıza da hediye ediyorum. Bizim zamanımızda imkansızlıklar vardı. Şimdi sağ olsunlar, vatandaşlarımız duyarlı, çocuklarımıza bisikletleri hediye ettik” dedi.

“Tablet ihtiyacı olan çocuklarımıza yardım ediyoruz”
Belediye Başkanı Alim Karaca, “ Böyle kampanyaları 41 mahallemizde yapmalıyız. Öğrencilerimizin çeşitli ihtiyaçları var, tablet ihtiyaçları var. Biz belediye olarak elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz ama bütçemiz dahilinde tablet dağıtıyoruz. Destek vermek isteyen tüm hayırseverler ve işadamlarını çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen bölgemizdeki sosyoekonomik durumu zayıf olan evlatlarımızın özellikle tablet ihtiyaçlarını alalım. Muhtarımıza bu hassasiyeti için teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN