Çalış Halk Plajı hizmete açılıyor!

Fethiye Belediyesi Akmaz ve Karaot'un ardından Çalış'a da bir halk plajı kazandırdı. Çalış Halk Plajı'nın açılış töreni 11 Ağustos 2023 Cuma Günü saat: 19.00'da gerçekleşecek.

  • 3021
Çalış Halk Plajı hizmete açılıyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fethiye Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çalış sahilde kiraladığı 10 dönümlük araziyi, halk plajı yaptı. 4 yıllık kiralanan araziye Çalış’a uygun ahşap malzemeler ile halk plajı yapıldı.

Türkiye’de her gün artan enflasyon, gelen yeni zamlarla birlikte zor günler yaşanıyor. Fethiye’de de denize girilecek alanlarda özel işletmelerin fahiş fiyatlarından dolayı vatandaşlar uygun fiyatlı yerleri tercih ediyorlar.

Fethiye Belediyesi’nin işlettiği Akmaz ve Karaot Plajlarına bir yenisi daha eklendi. Fethiye Belediyesi tarafından yapılan Çalış Halk Plajı da halkın hizmetine sunuluyor. Foça Mahallesi 1102 sokak bulunan Çalış Plajı’nın açılışı Cuma Günü saat: 19.00’da gerçekleşecek. Çalış halk plajında çay 3 TL, tost 30-40 tl, soğuk içecekler ise 20 ila 30 tl arasında vatandaşlarla buluşuyor. Şezlong ise sadece 25 tl.

 

Çalış Halk Plajı hizmete açılıyor!

Bakmadan Geçme