Büyük Birlik Partisi'nden Başkan Karaca ve SED Medya'ya Ziyaret

Büyük Birlik Partisi Fethiye İlçe Başkanı Harun Güler ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Alim Karaca ve SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener'i ziyaret ettiler.

PAYLAŞ
Youtube Kanalı VİDEO
Gerçek Fethiye Gazetesi -

Büyük Birlik Partisi Fethiye İlçe Başkanı Harun Güler, Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Yılmaz, Mustafa Özer, Bilal Göksu ve Hüseyin Bozkurt ilk olarak Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı makamında ziyaret etti. Parti İlçe Başkanı Güler ve üyeler, vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Karaca’ya teşekkürlerini sunarak, yeni yılın ülkemize ve Fethiye’ye güzellikler getirmesini diledi. Başkan Karaca, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 
Büyük Birlik Partisi Fethiye İlçe Başkanı Harun Güler ve yönetimi daha sonra SED Medya Yönetim Kurulu Başkanı Seda Köktener’e ziyaret gerçekleştirdiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Güler, “Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Önümüzdeki günlerde tekrar görüşmeyi umut ediyoruz” dedi.  Seda Köktener ise gerçekleştirilen ziyarete teşekkür etti. 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN