Başkan Tokat İtfaiye Haftası'nı kutladı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İtfaiye Haftası dolayısıyla Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Milas Grup Amirliği'nde görev yapan itfaiyecileri ziyaret etti.

  • 327
Başkan Tokat İtfaiye Haftası'nı kutladı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Canları pahasına, yangında, afette ve her türlü acil durumda mücadele eden tüm itfaiyecilerin haftasını kutlayan Başkan Tokat, hatasız kazasız bir çalışma hayatı diledi. Başkan Tokat’a ziyaretinde CHP Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

HATASIZ KAZASIZ GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRMENİZİ TEMENNİ EDİYORUM

Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Tehlikeli ve riskli bir görev yapıyorsunuz. Her zaman öncelikle hem sizlerin hem vatandaşın can güvenliği, hatasız kazasız görev icrası bunlar bizim için temel ana noktalar. İtfaiyenin seri davranması, görevinin gereklerini yerine getirmesi insanlar açısından çok önemli. Sizlerin büyük bir hassasiyetle çalıştığını bizler biliyoruz. Topluma ve bize karşı görev anlayışıyla ve görev ahlakıyla özveriyle yaptığınız çalışmalardan dolayı ben size ve bütün arkadaşlarınıza teşekkür ediyorum. Hatasız kazasız görevinizi yerine getirmenizi temenni ediyorum” dedi.

Başkan Tokat İtfaiye Haftası'nı kutladı
Başkan Tokat İtfaiye Haftası'nı kutladı

Bakmadan Geçme