BAŞKAN KOYUNCU'YU İLK ZİYARET EDEN ÖZGÜR KULLUKÇU OLDU

CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Özgür Kullukçu, CHP Fethiye İlçe Başkanlığına seçilen Mustafa Koyuncu'yu ziyaret etti.

  • 3097
BAŞKAN KOYUNCU'YU İLK ZİYARET EDEN ÖZGÜR KULLUKÇU OLDU
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yönetim içerisinden seçim yapılarak CHP İlçe Başkanlığına seçilen Mustafa Koyuncu’ya ilk ziyareti CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Özgür Kullukçu yaptı. Sohbet havasında geçen ziyaret sonrası Kullukçu, Başkan Koyuncu’ya hayırlı olsun dileklerini iletti.
“GÖREVE SEÇİLEREK DEVAM EDİYORUM”
CHP İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu, “Bize gelen talimatla biz yönetimimiz içinden seçim yapılarak, asaleten zaten yürütmekte olduğum göreve seçilerek devam ediyorum. Aynı yönetim kurulu üyelerimizle, aynı görev dağılımıyla Mehmet Demir başkanımın bıraktığı yerden devam ediyoruz” dedi.
“ÖZGÜR BAŞKAN’IN TECRÜBELERİNDEN YARARLANACAĞIZ”
Ziyaret hakkında konuşan Koyuncu, “Eski başkanımız, 6,5 yıl Fethiye İlçe Başkanlığımızı yapmış Özgür Başkanımız sağ olsun bugün ilk ziyaret edenlerden bir tanesi oldu. Özgür Başkanım zamanında Fethiye Meclis Üyesi olduğum dönemde benim başkanlığımı yapmıştı, örgütümüzün başındaydı. Daha önce de uyumlu çalışıyorduk. Şimdi de seçim sürecinde yine Özgür Başkan’ın tecrübelerinden yararlanacağız. Her zaman onun fikirleriyle, onun tespitleriyle devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
“HAYIRLI OLSUN DİYORUM”
CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Özgür Kullukçu ise, “Öncelikle Mustafa Koyuncu’nun CHP Fethiye İlçe Başkanı olmasından duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha tüm Fethiyeli hemşerilerimizle paylaşmak istiyorum. Hakikaten kendisiyle ilçe başkanı olduğum dönemde belediye meclis üyesi olarak beraber yakın bir teşvik-i mesaimiz oldu. O dönemki belediye meclis üyesi tecrübesinden, daha önceki ilçe belediye başkan yardımcılığı tecrübelerinden, şimdiki hem belediye hem örgüt tecrübelerinden Fethiye İlçemizin yararlanacağını düşünüyorum. Sayın Koyuncu’nun İlçe Başkanı olmasını tüm Fethiye açısından da partimizin içini bilen birisi olarak çok olumlu ve memnuniyet verici bir gelişme olarak değerlendiriyoruz. Kendisine bir kez daha yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte hayırlı olsun diyorum, başarılar diliyorum. Her zaman partimizin verdiği görevleri yerine getireceğimizi bir kez daha buradan ifade ediyoruz” dedi.

Bakmadan Geçme