Akdenizli, STK ve Oda Başkanlarını Ziyaret Etti

Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, seçim çalışmaları kapsamında Seydikemer'deki Sivil Toplum Kuruluşu ve Oda Başkanlarını ziyaret etti.

  • 826

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, beraberinde AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, İl ve İlçe Teşkilatıyla Muhtarlar Derneği, Ziraat Odası, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti.

Akdenizli, STK ve Oda Başkanlarını Ziyaret Etti

Başkan Akdenizli ve beraberindekiler ilk ziyaretlerini Seydikemer Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven ve Yönetimine yaptılar. Muhtarların taleplerini Başkan Akdenizli’ye aktaran Dernek Başkanı Güven, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Akdenizli, STK ve Oda Başkanlarını Ziyaret Etti

Başkan Akdenizli ve beraberindekiler daha sonra Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş’ü, Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkan Vekili Ramazan Ece, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Alaşan’ı ziyaret ettiler.

Bakmadan Geçme