ADAY ADAYI AYDIN TİLKİCİ'YE BÜYÜK İLGİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 28. Dönem Muğla Milletvekili Aday Adayı Av. Aydın Tilkici, seçim çalışmaları kapsamında CHP Menteşe İlçe Örgütünü ziyaret etti. İlçe örgütü ve partililer tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Aday Adayı Tilkici, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

  • 557

Muğla genelinde ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdüren CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici, ilçe örgütleri ve partililer tarafından coşkuyla karşılanıyor. CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile bir araya gelen Aday Adayı Tilkici; Muğla genelindeki faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı. Genel seçim sürecinde birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Tilkici, partililerin sorunlarını ve taleplerini de dinledi. 

CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici yaptığı açıklamada, “14 Mayıs Pazar günü genel seçimler için sandık başına gideceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında yapılacak olan bu seçim, ülkemiz ve bölgemiz için büyük önem taşımaktadır. Partimizin bu yolda zafere ulaşabilmesi adına hepimizin birlik ve beraberlik içinde olması gerekmektedir. Bizler içinde bulunduğumuz süreçte, gayretle ve özveriyle çalışacağız. Burada asıl hedefimiz bölgemiz ve ülkemizin daha güzel günlere ulaşmasıdır. Bizleri ilgiyle karşılayan CHP Menteşe İlçe Başkanı Sayın Mustafa Aytaç Kavak, yönetim kurulu üyeleri ve kıymetli partililerimize teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Ziyarete teşekkür eden CHP Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Aydın Tilkici’ye çalışmalarında başarılar diledi.
 

Bakmadan Geçme